Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Kontrolor/ka kvality, Plzeň-město

Pozice:
Kontrolor/ka kvality
Zaměstnavatel:
TECHPOL CZ s.r.o.
IČO:
05178517
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-město
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

Náplň práce:
" Provádění kontroly výrobků k zajištění jejich kvality v souladu s normami
" Zaznamenávání a dokumentování výsledků kontrol a testů
" Identifikace a hlášení odchylek a nedostatků výrobků vedoucímu kvality
" Spolupráce s výrobním týmem a vedoucím kvality ke zlepšení procesů pro dosažení vyšší kvality
" Školení operátorů výroby

Požadujeme:
" Porozumění technickým výkresům a specifikacím
" Schopnost používat měřící zařízení (posuvné měřítko, mikrometr, měřidla..)
" Znalost v Microsoft office (MS Excel)
" Znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B2)
" Časová flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
" Střední škola s technickým zaměřením
" Pohovor v angličtině

Pokud nespňujete výše uvedené požadavky a jste mladý člověk, který chce udělat první krok v oblasti kvality, jste i tak vítaní na osobní pohovor.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120 Kč/den, zvýšení platu podle zkušeností, pracovní doba 8:00 - 16:30 (PO-PÁ)

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Lucie Koderová
Telefon:
604 884 313 (po-pá 8:00-16:30)
Počet zobrazení inzerátu:
92×